הדור החדש של תוספי הברזל מציע למבוגרים ולתינוקות ספיגה משופרת ועיכול קל ובטוח ללא תופעות לוואי

מינרל הברזל הכרחי לקיומם של תהליכים יסודיים בגוף והמחסור בו עשוי לגרום לשלל תסמינים, ובמקרים רבים אף לאנמיה. בארגון הבריאות העולמי מעריכים שאחת מתוך 4 נשים סובלת מאנמיה, ושכמיליארד אנשים בעולם מתמודדים בתקופה כלשהי בחייהם עם מחסור בברזל.
למרות חשיבותו, רבים נמנעים מליטול תוסף ברזל מחשש לתופעות לוואי, זו הסיבה לכך שהדור החדש של תוספי הברזל מיוצר בטכנולוגיה שמונעת תופעות לוואי ומעצימה את הזמינות הביולוגית של הברזל בגוף.

המינרל ברזל נספג באזור התריסריון, בו נספגים גם מינרלים נוספים כמו מגנזיום, סידן ואבץ. מינרלים אלו מתחרים ביניהם על הספיגה בשטח המצומצם, לכן רמת הספיגה שלהם עשויה להיפגע, וביחוד, רמת הספיגה של הברזל. בנוסף לכך, גם מזונות מסוימים מעכבים את ספיגת הברזל.
מחסור בברזל נחשב למחסור התזונתי הנפוץ ביותר בעולם, ועל פי הערכות שונות, קרוב למיליארד איש ברחבי העולם סובלים בשלב כזה או אחר של חייהם ממחסור בברזל. ברוב המקרים, מדובר בתופעה שמתפתחת בהדרגה, וזה קורה כשכמות הברזל אותה הגוף סופג איננה תואמת את הכמות הנדרשת לכלל צרכי הגוף.  

הגוף זקוק לברזל בשביל לייצר המוגלובין, ואם אין מספיק ברזל בגוף ייצור ההמוגלובין יהיה מוגבל, מה שישפיע על ייצור של כדוריות דם אדומות. כמות נמוכה של המוגלובין וכדוריות דם אדומות במחזור הדם יתבטא באנמיה על רקע חוסר ברזל (Iron-deficiency anemia). בגלל שכדוריות הדם האדומות מעבירות חמצן לכל תאי הגוף, במצב של אנמיה פחות חמצן יגיע לתאים ולרקמות, ובכך עלול להפגע תפקודם התקין וחילוף החומרים שמתבצע בהם.  
 
הטכנולוגיה בשירות תוספי הברזל
החברהAlbion Minerals  פיתחה את טכנולוגיית ה-TRAACS פורצת הדרך, שבה חומצת האמינו גליצין נקשרת לברזל בתהליך ייחודי הנקרא: קילציה (ספיחה). בזכות תהליך זה הברזל יכול להיספג באזורים נרחבים לאורך המעי המיועדים לספיגת חלבונים, וכך ספיגתו מתעצמת. חומצת האמינו גליצין אף היא ניתנת לניצול של הגוף, ושילובה מונע תופעות לוואי כמו עצירות וכאבי בטן שמאפיינות תוספי ברזל מהדור הישן.
תוסף הברזל IRON MAX מבית EcoSupp מבוסס על ברזל קל לעיכול ועל טכנולוגיית TRAACS. כתוצאה מכך רמת הספיגה של IRON MAX גבוהה מאוד, הוא לא גורם לתופעות לוואי, והוא אינו מושפע ממאכלים שידועים כמעכבים את ספיגת הברזל כמו חלב, קפאין ועוד. IRON MAX מכיל ויטמין C התורם אף הוא לשיפור הספיגה של הברזל והוא אינו מכיל גלוטן, סוכר, ממתיקים מלאכותיים וחומרים משמרים. הוא בטוח לשימוש, היפואלרגני ואין בו חומרים מהחי ולכן מתאים גם לצמחונים ולטבעונים.
 
IRON MAX BABY
התוסף IRON MAX BABY המיועד לתינוקות מיוצר מפורמולציה עדינה ומשופרת, המשלבת את יתרונותיו של IRON MAX יחד עם תכונות ייחודיות נוספות. הוא קל לעיכול ומותאם למערכת העיכול העדינה של תינוקות, נספג היטב ולא גורם לאי נוחות ולתופעות לוואי. התוסף מכיל תמציות תפוח ואוכמניות המשמשות כנוגדי חמצון טבעיים ובריאים. אפשר למהול את IRON MAX BABY במים, בתמ"ל או במיצים טבעיים.
ניתן להשיג את מוצרי אקוסאפ בבתי מרקחת ובבתי טבע נבחרים או בהזמנת משלוח עד הבית.
 
למען הסר ספק, התוכן במאמר זה הוא בעל אופי של סקירה כללית בלבד, והמידע בו אינו התוויתי, הוא לא מהווה המלצה רפואית מוסמכת והוא לא מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה, הוראה או עצה לשימוש, לשינוי או להורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, מניקות, ילדים ואנשים והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה.